Kargo

Ülke geneli paket , koli vb. tüm gönderilerin , istenilen teslim noktasına talep edilen teslimat süreleri içerisinde taşıma hizmetinin gerçekleştirilmesi ve teslimatla ilgili tüm bilgilerin raporlanması.

Direkt Kapıdan
Zamanım değerli, zaten her gün bir sürü gönderi yapıyorum." diyenlere... Kargo görevlimiz adresinize gelir. Yetkili belgesini gösterir.Desi ölçümü yapıp "Taşıma irsaliyesi" vererek kargoyu teslim alır.Desi ölçümü ya Eğer gönderi, ticari bir emtia ise yetkili, kargonuza ait fatura ve irsaliye fişlerini talep eder. Şubemize gitmeden gönderi yapmak için, kargonuz olduğunu 17:30'a kadar şubelerimize haber verebilir ya da hafta içi 17:30, cumartesi günleri 13:30'a kadar (+90)212 438 53 10 (pbx) arayıp gönderiniz olduğunu bildirebilirsiniz.

Kapıdan Kapıya
"Adresimden alınsın, adrese bırakılsın. Zamandan kazanayım. Alıcı gidip aldı mı, almadı mı diye düşünmeyeyim!" diyenlere.. Kapınızdan aldığımız kargonuzu, kimlik ibrazı karşılığında, adresin uzaklığına göre en geç 2 gün içinde alıcıya teslim ediyoruz. Eğer adreste kimseyi bulamazsak "Kargo İhbar Notu" bırakıyoruz ve kargoyu şubeye geri getiriyoruz. Bu durumda kargonun alıcı tarafından ya da alıcının yetkili kıldığı kişi tarafından 3 gün içinde şubeden alınması gerekmektedir.

Direkt Yerinden
"Şubeye kadar giderim, kendi ellerimle teslim ederim." diyenlere... Saat 18:00'e kadar gelip gönderiyi teslim etmeniz yeterli... Kargonun ağırlık ve diğer ölçümlerini yapıp kesilen taşıma irsaliyesi bir nüshasını da size veriyoruz.

Acil Kargolar
İstanbul çıkışlı kargolarınıza 5 ilimizde (Ankara, Bursa, Antalya, Adana, İzmir) aynı gün içi teslimat hizmeti verebilmekte ayrıca İstanbul dahilinde aynı gün içi sıcak dağıtım teslimatı yapabilmekte ve ihtiyacınıza göre yapılanarak hizmet zinciri oluşturabilmekteyiz.

Gümrükten Kargo alımı depolama ve sevkiyat
Belirtmiş olduğunuz gümrükten sizin adınıza kargolar alınır depolanır ve göndermiş olduğunuz adres datasına göre sevk edilir.